Login:  << Přístup do ExtraNetu
Heslo:  Zapomenuté heslo »

Posouzení stávajícího stavu, návrh opatření, zprostředkování ekologické likvidace

Společnost HTH system s.r.o. nabízí svým zákazníkům posouzení stavu IT, kancelářské techniky a elektroniky s ohledem na ekonomiku provozu (náklady na provoz, správu a údržbu). Na základě analýzy potřeb zákazníka následně provede návrh plánu obnovy techniky za novou, ekonomicky úspornější či náhradu ekonomicky nevýhodných zařízení jiným řešením.

Na základě Smlouvy o zajištění povinností oddděleného sběru, zpětného odběru, zpracování, využití a odstranění elekrozařízení a elektroodpadu a jeho financování č. RMS0508795, kterou společnost HTH system s.r.o. uzavřela s REMA Systém, a.s. dne 17. 4. 2007, pak zajistíme ekologickou likvidaci ekonomicky nevýhodných či nefunkčních zařízení našich zákazníků. Ekologickou likvidaci doložíme potvrzením / protokolem o ekologické likvidaci vystaveným společností Rema systém, a.s..

 

REMA systém

Stáhněte si aplikaci HTH vzdálená plocha
⇒ Aktuality

Již 14x na KVIFF / MFF KV

Letos již po 14. technicky zajišťujeme běh Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Dodaný HW, virtualizační infrastruktura i naše technická podpora obstály v minulých ročnících na výbornou. Za naše služby jsme kromě finanční odměny dostali i děkovný dopis od p. Bartošky - prezidenta festivalu. více »

Pěkný vtip

Wikipedia: Já vím všechno! Google: Já najdu všechno! Facebook: Já znám všechny! Internet: Beze mne jste v pr... Elektřina: No, tak se uklidníme, jo!!!

Aktuality