Login:  << Přístup do ExtraNetu
Heslo:  Zapomenuté heslo »

Profil společnosti

Společnost HTH system s.r.o. vznikla jako ryze česká firma v září roku 2004. Základní filozofií firmy je poskytovat zákazníkům komplexní služby v oblasti IT od projektové dokumentace, přes vybudování strukturované kabeláže (LAN, WAN, TEL, EZS), dodávky počítačových sestav, serverů a notebooků, až po instalaci a správu síťových operačních systémů a aplikací. Díky využití dlouholetých zkušeností zakládajících členů se podařilo během krátké doby existence firmy obstát při prvních velkých zakázkách významných zákazníků.

Naše firma pomáhá svým zákazníkům s výběrem vhodného řešení jejich specifických potřeb. Cílem je dodávat ucelené řešení hardware i software včetně kvalitního servisního zajištění a následných služeb. Významnou součástí našich služeb je realizace počítačových sítí. Firma disponuje vlastní technologií pro proměřování strukturované kabeláže a technologií pro svařování optických vláken pro páteřní strukturu. Na základě zjištění aktuálního stavu IT technologií u zákazníka navrhujeme optimální řešení pro obnovu a případné rozšíření počítačové sítě včetně aktivních prvků.

Specializací firmy HTH system s.r.o. jsou dodávky značkové výpočetní techniky. Úzká spolupráce se světovou jedničkou ve výrobě LCD panelů značky EIZO vyústila v certifikaci opravňující užívat označení „PC EIZO SESTAVA“. Tato certifikace nás již sama o sobě zavazuje k výrobě počítačových sestav té nejvyšší kvality. Základním kamenem je použití kvalitních značkových komponent tj. základních desek, procesorů a v případě serverů i celých skříní značky Intel®. Námi postavené servery a terminálové sestavy jsou využívány v nepřetržitých provozech a dohledových systémech. Díky neustálému sledování trendů vývoje v oboru IT a využitím nových technologií a zkušeností dosahují naše počítačové sestavy a servery stále vyšší technické úrovně a stability.

Významným oborem naší společnosti jsou také realizace dodávek grafických systémů pro zpracování videa, jeho následnou archivaci na velkokapacitní disková pole s vysokou datovou propustností. Samostatnou kapitolou v nabízených službách je budování bezdrátových připojení. Pro krátkodobé připojování k internetu (tzv. HotSpot) nabízíme dodávku uceleného řešení na klíč. Tato technologie se stále více využívá u rekreačních objektů, hotelových zařízení a rychlých občerstvení. V oblasti dodávek notebooků a tiskových řešení se zaměřujeme na špičkové výrobky značky Hewlett-Packard.

Stáhněte si aplikaci HTH vzdálená plocha
⇒ Aktuality

Nová provozovna

Od dubna 2019 nás najdete na nové provozovně:  Služeb 256/5, Praha 10 - Malešice 

Aktuality